Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

1- Bülent BALYEMEZ ( İstanbul Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi )

 

2-  Ercüment KIRMIZIGÜL (D.İ.İ.B Sorumlu Müdürü )

 

DIŞ TİCARET YÖNETİMİ HAKKINDA;
DTY, Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birlikleri ile ortak eğitim programları düzenlediği gibi, şirket içerisinde özel eğitimler ve katılıma açık seminer ve eğitimler düzenlemektedir. Eğitmenleri ile birlikte, Birçok Ticaret ve Sanayi Odası ve Doğu Karadeniz İhracatçı Birlikleri Avrupa Birliği Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Programı projelerini sayabiliriz.

 

Türkiye’nin en iyi isimleri ile birlikte çalışmakta olan DTY DIŞ TİCARET YÖNETİMİ A.Ş. ve Dış Ticarette Yaklaşımlar, birçok farklı eğitim ve danışmanlık projesi ile ülkemizin dış ticaretine ışık tutmaktadır.

DTY Dış Ticaret Yönetimi, son dönemde hibeler, teşvikler, AB hibe ve kredileri, destekler, Yatırım teşvik belgesi eğitimlerinde ön plana çıkmıştır. Bu eğitimler ile birlikte teşvik ve hibe alanında yaptığı projeler, yatırım teşvik belgesi hazırlanması, uluslararası fizibilite ile firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

www.disticaretyonetimi.com olarak halen Dış Ticaret, İthalat ve İhracat, Gümrük, Lojistik, E-Ticaret, Ticari ve Lojistik İngilizcesi, Uluslar arası Ticaret Hukuku ve Sözleşmeler, AB Hibe Programları ve Bütün Devlet Teşvikleri, Dahilde İşleme Rejimi Belge Doldurma Eğitimi, Yatırım Teşvik Belgesi Hazırlama Eğitimi, Dış Ticaretin Finansmanı ve Muhasebesi Eğitim programları ile Kişisel Gelişim ve İnsan Kaynakları Seminerlerini sürdürmektedir.

 

Ayrıca 5510 Sayılı SGK Kanunu Uygulamaları 4.857 Sayılı İş Kanunu Eğitimi, Finans Yönetim Uzmanlığı Sertifika Programı, Mali Tablolar Analizi Eğitimi, Üst Düzey Yöneticiler İçin Takım Koçluğu Eğitimi Sinerji, Koçluk Eğitimi, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, İnsan Kaynakları Eğitimi, İş Performans eğitimi, Etkinlik ve bazlı Mülakat Seçme Yerleştirme eğitimlerini en iyi isimler ile yapmaktadır.